YETPACK A.Ş. IML baskılı plastik ambalajlar ile metal ambalajlar üreten yurt dışı ihracat odaklı çalışan 2004 yılından beri IML teknolojisi ve 1992 den bu yana metal teneke kutuları üretimi yapan Türkiye’deki grup şirketlere bağlı sektörün öncü firmalarından birisidir.

YETPACK A.Ş.; IML baskılı enjeksiyon plastik ambalaj sektöründe Türkiye ve Avrupa da alanında lider bir konuma sahiptir. YETPACK A.Ş. hakkında daha fazla bilgi için firma ve katalog bilgisine bakabilirsiniz.

YETPACK A.Ş. başta gıda olmak üzere gıda dışı sektörlerde de kullanılan yuvarlak, köşeli ve değişik görsellerde IML (kalıp içi etiketleme) tekniğinde plastik ambalajlar yanı sıra baskılı veya baskısız metal kutular üreterek pazara liderlik etmektedir. YETPACK A.Ş. markanızı zenginleştirmek ve ticari hedeflerinize değer katmak için daha çok IML baskılı ambalaj üretimi konusunda bütünleşmiş bir firmadır. Mevcut IML (kalıp içi etiketleme) baskı tekniğinde Polyproplylen, özel tasarımlı çalışmalar ve katkılarımız ile değer bulmaktadır. Özel projeleriniz, firmanıza ait tüm ürünlerle birlikte müşteri hizmetlerine dair tüm beklentileri her zaman bizim ile paylaşabilirsiniz. 

Türkiye’de yerleşik YETPACK A.Ş.; IML (kalıp içi etiketleme) ambalaj tekniği konusunda üretim satış hizmetleri yanında danışmanlık gibi hizmetlerle firmalar ve müşterileri arasında ciddi bir köprü kurarak taze ve yenilikçi bir yaklaşım getirmektedir. 

Amacımız bu yolla sistem işlevselliğini optimize ederek çalışma verimliliğini artırmak suretiyle daha fazla esnek ve yüksek değere sahip müşteri beklentilerini samimi bir şekilde ve en iyi fiyatta üstün müşteri hizmeti sunarak beklentilerini karşılamaktır.

IML (kalıp içi etiketleme) ambalaj sektöründe uzman bir kimliğe sahip olan YETPACK A.Ş.; konusu ambalaj olan her alanın uygulanmasından tamamlanmasına kadar tüm alanlarda sürekli fonksiyonel ve teknik destek sağlayarak sürecin içerisinde yer almaktadır. Kapsamlı ve yaygın ağımız sayesinde uygulama ve operasyonlar; iş gereksinimleri yeni tasarımları ile birlikte müşteri onayı için gerekli fonksiyonel özelliklerin geliştirilmesi dâhil olmak üzere tüm müşteri beklentileri, uygun özel ambalaj geliştirecek ekip nezaretinde sağlanmaktadır.

Diğer firmaların aksine YETPACK A.Ş. uluslararası alanlarda ambalaj sektöründe güçlü bir deneyime sahiptir. Başından sonuna kadar çok yönlü ambalaj yönetimin tüm alanlarında iş ortaklığının devamına katkı sağlayacak deneyimli şirket ortaklarımız vardır. Bu sayede çok yönlü, etkin kanıtlanmış uygulamalarımızla gurur duymaktayız. Bu; tüm müşterilerimizin ambalaj gelişimi gereksinimlerini, belirtilen süre dâhilinde ekibimizin profesyonel bir şekilde yönlendirilmesinden kaynaklanmaktadır.

YETPACK A.Ş. müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını korumak için niteliklerini geniş bir yelpazede tutar. Biz, bilgi ve deneyimlerimize dayanarak ambalaj hizmetlerini başarılı bir şekilde müşterilerimize sunarak sürekli büyümekteyiz.

Fonksiyonel uzmanlığını teknik deneyimi ile birleştiren YETPACK A.Ş. hem iç pazarda ve hem de dış pazarda müşterilerin ambalaj beklentilerinin uygulama ve yönetiminde güvenilir bir firma olarak ideal bir seçimdir.